Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
109 wpisów.
Maja Maja z Nowy Targ napisał/a 12 lutego 2019 o 17:15:
Serdecznie polecam Szkołe Rodzenia prowadzoną przez Wiole i Gosie 🙂 ogromna dawka wiedzy, oswojenie z tematem porodu i wszystkiego co będzie się działo wokół 🙂 wychodząc z ostatnich zajęć było nam aż żal, że to już koniec. Z przyjemnością i zaciekawieniem chodziliśmy na każde zajęcia:) Podejście Wioli i Gosi oraz to, w jaki sposób przekazują swoją fachową wiedzę kursantom, sprawia, że czujesz się pewniej 🙂 My serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca przyszłym Mamom i Tatom:)
Karolina Karolina z Nowy Targ napisał/a 27 stycznia 2019 o 12:34:
Z całego serca dziękuję, ja i mój mąż, za Waszą pracę, zaangażowanie - zarówno na zajęciach jak i na sali porodowej. Wszystkim przyszlym rodzicom (tatom również!) szczerze polecamy udział w szkole rodzenia Gosi i Wioli. Dla nas te wszystkie cenne wiadomości sprawiły, że do porodu szliśmy spokojni. Przygotowani w teorii, łatwiej przechodziliśmy razem kolejne etapy porodu. Z perspektywy czasu nie wyobrażamy sobie z mężem, że moglibyśmy nie uczestniczyć w tak ważnych i fajnych zajęciach 🙂 Najlepiej wydane pieniążki ever!
Kasia Kasia z Nowy Targ napisał/a 23 grudnia 2018 o 17:44:
Dzięki zajęciom w szkole rodzenia oszczędziliśmy mnóstwo stresu, ponieważ dostaliśmy masę informacji co jak wygląda. Dzięki Gosi i Wioli okazało się, że "nie taki straszy poród jak go malują" Dziękujemy z całego serca za najlepsze przygotowanie nas na tę najważniejszą chwilę w Naszym życiu. Najlepsza szkoła rodzenia z najlepszymi położnymi ! <3
Joanna Joanna napisał/a 4 października 2018 o 21:12:
Cudowne położne, cudowna atmosfera, masa przydatnych wiadomości i umiejętności. Bez nich nie dalibyśmy radę. Polecam bardzo serdecznie uczęszczanie na zajęcia w szkole rodzenia prowadzonej przez Gosię i Wiolę.
Monika Monika z Zaskale napisał/a 18 czerwca 2018 o 21:38:
Serdecznie podziękowania dla wspaniałej położnej. Mimo, iż nie chodziłam do szkoły rodzenia to dzięki Pani Małgosi i jej wsparciu udało mi się szybko urodzić i 01 czerwca powitaliśmy naszą Zosię. Zawsze dostępna, pomocna, jednym słowem REWELACYJNA.
Marysia i Konrad z Antonią <3 Marysia i Konrad z Antonią <3 z Niedzica- Zamek napisał/a 14 czerwca 2018 o 13:41:
To była najlepsza decyzja- zapisać się do szkoły rodzenia prowadzoną przez Gosię i Wiolę! Wiedza jaką przekazują i w jaki sposób nie zastąpi żadna przeczytana książka, blog czy poradnik. Dzięki cennym wskazówką przy przyjęciu do szpitala wiedziałam czego się spodziewać i co mnie, a raczej nas ( poród rodzinny) czeka. Nam udało się, że cały poród była przy nas Gosia, dzięki której przyszła na świat nasza córeczka 🙂 Dziękujemy dziewczyny, że jesteście!
Gabrysia Gabrysia z Falsztyn napisał/a 25 kwietnia 2018 o 11:51:
Absolutnie NAJlepsza Szkoła Rodzenia! Absolutnie NAJlepsze położne! Przecudne babeczki w 200 procentach oddane swojej pracy! Mimo że nie było mi dane rodzic ani przy Wioli ani Gosi to jestem przekonana że to właśnie dzięki ich szkole mój poród przebiegł sprawnie i szybko. W pełni uświadomiona i dziwnie spokojna jechałam na porodowke z myślą "po prostu muszę iść i urodzic" . Tak też się stało. Bez komplikacji po niespełna 7 intensywnych godzinach na świat przyszła Lenka cała i zdrowa! 😊 Wszystkim przyszłym rodzicom baaaardzo polecam Szkole Gosi i Wioli! Uczęszczanie do niej to już według mnie polowa udanego porodu!
Joanna Joanna napisał/a 2 lutego 2018 o 22:26:
Szkóła na medal! Położne na medal! Wielkie wsparcie 🙂 !! Polecam każdemu !!
Kasia, Marcin, Leoś Kasia, Marcin, Leoś z Ostrowsko napisał/a 2 lutego 2018 o 20:43:
12 lipca 2016 (rocznica naszego ślubu) godz. 4 nad ranem, 3 tygodnie przed terminem... chyba coś sie dzieje! Ale miesiąc wcześniej zakończyliśmy kilkunastogodzinną szkołę rodzenia więc jesteśmy spokojni. Wiemy, że w 37 tc dziecko jest juz w pełni przygotowane na wyjście więc po prostu skupilismy się na wyjatkowym świętowanu naszej drugiej rocznicy ślubu:) o 4 smsy do najlepszych położnych: Gosi i Wioli. Zaraz potem telefon od Gosi z instrukcjami, zaleceniami relaksu przed tym wielkim wydarzeniem i dobrym słowem. Wiadomość, że do godz. 7 dyżur położnej w szpitalu w NT pełnić bedzie Gosia, a od 7 zaczyna Wiola dala mi/nam (bo zdecydowaliśmy sie na poród rodzinny) poczucie spokoju. Sam poród, mimo iż wszystko szło zgodnie ze "scenariuszem" ostatecznie zakończył się cesarką. zanim to się stało doświadczyłam jednak prawie całego porodu naturalnego, łącznie z parciem i mogę powiedzieć że poród w towarzystwie Wioli to super sprawa. Nie wiem czy jakakolwiek prywatnie opłacona położna mogłaby jej dorównać. Jest po prostu do tego stworzona. Szczerze polecamy tę szkołę rodzenia i życzymy szczęścia przyszłym mamom aby trafiły właśnie pod ich opiekę na porodówce. Zajęcia z dziewczynami przygotowują nie tylko do klasycznego porodu, ale też oswajają z myślami, ze wszystko może sie zdarzyć. Do szkoły warto przychodzić z przyszłym tatą, a Gosia i Wiola już sie postarają o to, aby wykształcić go na super pomocnika;) Jeszcze raz bardzo dziękujemy, ze jesteście;) pozdrawiamy
Bernadeta Bernadeta z Nowy Targ napisał/a 2 lutego 2018 o 17:42:
Przekochane,oddane swojej pracy dwie wspaniałe kobiety!Ku mojemu szczęściu przy moich dwóch porodach,obydwie się mną opiekowały.Zajęcia w szkole bardzo fajne.Bardzo polecam!!
Iza,Pawel,Weronisia,Karolek Iza,Pawel,Weronisia,Karolek z Krempachy napisał/a 2 lutego 2018 o 15:25:
Szkola Rodzenia powinna byc obowiazkowa. Dzieki Wam wiedzialam czego sie spodziewac, co ze soba zabrac, jakie mam mozliwosci "odprezenia"podczas porodu, kiedy w tym czasie dziewczyny bez szkoly zagubione, nieprzygotowane... Bardzo bardzo polecam szkole rodzenia Wioli i Gosi!! 😀
Justyna Justyna z Budz napisał/a 24 stycznia 2018 o 22:26:
bezcenne i nieocenione Wiola i Gosia, jak dobrze że jesteście 😀 😀 skarbnica wiedzy i wspierające ramie w chwilach załamania, bo wszystko może się zdarzyć i wiele spraw może być totalnym zaskoczeniem, a to co dziewczyny przekazują na zajęciach bezwzględnie pomaga psychicznie przygotować się do tego co Cie czeka w godzinie zero. 😀 Polecam wszystkim !!!!!!
Magdalena Luberda Magdalena Luberda napisał/a 24 stycznia 2018 o 12:30:
Wczoraj mieliśmy spotkanie ze swoimi pociechami w Szkole Rodzenia 😃 wspominaliśmy nasze porody i nie tylko. 😉 mogę polecić i zachęcić wszystkie pary które spodziewają się dzidziusia, że dziewczyną czyli Wioli i Gosi trzeba dać medal. 😉 Spisują się świetnie nie tylko w szkole rodzenia ale i na porodówce ja miałam to WIELKIE szczęście że była przy nas Wiolka 😁 po prostu spisała się na medal. DZIĘKUJEMY 😘😘😘
Aneta Aneta napisał/a 27 kwietnia 2017 o 10:51:
Nie wyobrażam sobie jak by wyglądał mój poród i cała reszta bez cennych wskazowek i rad Wioli i Gosi:) Każdą przyszłą mamę będę namawiać na tę szkołę. Prócz zajęć przed porodem ostatnio byliśmy na spotkaniu z naszą grupą już z dzieciakami i wpominaliśmy jak to było... 🙂 bardzo miłe spotkanie pozdrawiamy Aneta Kamil i Martynka 🙂
Iwona Iwona napisał/a 29 marca 2017 o 16:22:
Jeśli ktoś zastanawia się nad udziałem w szkole rodzenia to nie ma się nad czym zastanawiać 🙂 WARTO, WARTO, BARDZO WARTO :). Dziewczyny prowadzące są świetne w tym co robią, informacje przekazywane w 100 % przydatne. Zawsze można o coś dopytać zarówno na zajęciach jak i poza nimi. A przy odrobinie szczęścia można natrafić na dyżur dziewczyn przy porodzie. To na prawdę duże wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy za wszystko !!! Małgosia, Iwona i Staszek
Iza Paweł Weronisia Iza Paweł Weronisia napisał/a 22 listopada 2016 o 20:34:
Polecamy goraco ☺
henryk henryk napisał/a 21 listopada 2016 o 12:05:
Profesjonalna szkoła prowadzona przez niezwykle miłe i fachowe położne.
Ewa&Jasiek Ewa&Jasiek napisał/a 6 lipca 2016 o 21:51:
Super szkoła, super atmosfera, super prowadzące. Zajęcia bardzo nam pomogły, wiedzieliśmy czego się spodziewać, co robić. Polecamy gorąco!
Marysia&Mariusz&Michaś Marysia&Mariusz&Michaś napisał/a 20 czerwca 2016 o 00:11:
Dziewczyny to właśnie WASZA Szkoła Rodzenia przygotowała mnie do porodu i uspokoiła wewnętrznie. Zajęcia z tak profesjonalnymi położnymi przekonały mnie,iż warto inwestować w rozwijanie siebie w każdym etapie swojego życia.To dzięki WAM przełamałam lęk,wspólne zajęcia, ćwiczenia,rozmowy,wskazówki,wasze matczyne podejście spowodowały,że poród przebiegł niemalże książkowo 😉 To był cudowny czas, niesamowite doświadczenie i przeżycie. Wasze rady pomogły przy porodzie i tuż po nim. Dziękuję za to,że pomogłyście mi rozhulać laktację,za to że byłyście zawsze kiedy zadzwoniłam(nie ważne,która by to nie była godzina)i dzwoniłyście kiedy to ja milczałam.Praca to WASZA pasja, jesteście mega wsparciem dla świeżo upieczonych mam.WASZA wrażliwość,empatia,czułość, opiekuńczość, a przede wszystkim dobre serce czuć na każdym kroku!!!Tak Was zapamiętałam! To w jaki sposób opowiadałyście o porodach,indywidualnych potrzebach, o waszych doświadczeniach mówiło samo za siebie. Wiolu i Gosiu JESTEŚCIE wzorem dla wszystkich waszych koleżanek,położnych.Dziękuję,że otaczały mnie prawdziwe Anioły. POLECAM WAS i zachęcam dla wewnętrznego uspokojenia i przygotowania się na niesamowitą podróż zwaną macierzyństwem. Do zobaczenia za jakiś czas już na sali porodowej 🙂 :* Niech dobro,które ofiarujecie powraca do WAS ze zdwojoną siłą !! Z całego serca szczęśliwi Marysia,Mariusz i Michaś Mrozowscy.
Ewelina i Bartek Ewelina i Bartek napisał/a 31 maja 2016 o 18:02:
Polecam wszystkim przyszłym rodzicom szkole rodzenia Pani Wioli i Pani Gosi! Znakomite ciekawe zajecia, wspaniała pomoc podczas porodu i opieka zaraz po nim. Szkoła prowadzona jest przez położne z pasją i niezwykłą empatią. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie udzielone w tym ważnym momencie życia 🙂 Polecam serdecznie!