Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
116 wpisów.
Monika, Leszek i Małgosia Monika, Leszek i Małgosia napisał/a 12 sierpnia 2013 o 14:46:
Dziewczyny jesteście po prostu cudowne. Odczarowałyście mi cały poród i najchętniej poszłabym w ciemno jeszcze raz rodzic, ale tylko z Wami dwiema 🙂 Kochane najtrudniejszy zawód świata to właśnie Wasz. A do tego przygotowujecie młode mamy do najważniejszego egzaminu w życiu i jestem pewna, że dzięki Wam rodzi się dużo więcej zdrowych dzieci, bo wiedzę i wsparcie jakie okazujecie pomagają pokonać największe trudności. To właśnie dzięki Wam mam tak cudowną, zdrową córkę, bo jak podobno podczas porodu się nie myśli, tak mi w głowie krążyły wszystkie Wasze cenne słowa i rady - dlatego się nie poddałam. Już nie wspinając o tym, że to właśnie Wy sprawiłyście, że miałam poród rodzinny, bo byłabym sama. Jesteście najcudowniejsze - dziękuję. Teraz wszystkie moje znajome będą miały obowiązek przygotować się do porodu i macierzyństwa u Was 🙂 Cudowne kobietki jeszcze raz dziękujemy 🙂
mała Anielka, Dominika i Karol mała Anielka, Dominika i Karol napisał/a 27 lipca 2013 o 11:03:
Chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam Gosiu i Wiolu za wszystko czego nas nauczyłyście. Dzięki zajęciom poród i opieka nad maleństwem są o wiele łatwiejsze. Tego co robicie dla przyszłych mam i ich dzieci nie da rady opisać w słowach... DZIĘKUJEMY!
Renata , Tomasz , Wiktorek Renata , Tomasz , Wiktorek napisał/a 19 lipca 2013 o 14:18:
Dzięki waszym spotkaniom , radom i rozmowom ten dzień będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem mimo że nie było łatwo to daliśmy radę. Wiktorek jest już z nami Dziękujemy jeszcze raz Wioli i Gosi i polecamy ich wszystkim naprawdę warto.
Madzia, Sylwia i Janusz Madzia, Sylwia i Janusz napisał/a 25 czerwca 2013 o 19:55:
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opiekę, pomoc i wsparcie w tym tak bardzo dla Nas ważnym czasie. Dzięki Wam dzień w którym przyszła na świat nasza córeczka, był najpiękniejszym dniem w naszym życiu! :* Dziewczyny jesteście najlepsze! Gorąco polecamy wszystkim przyszłym rodzicom!
Magda, Jacek i Bartoszek Magda, Jacek i Bartoszek napisał/a 12 czerwca 2013 o 22:53:
Bartoszek ma już 9 miesięcy 🙂 jak ten czas leci... ale mamy w pamięci Ten Dzień 🙂 i chociaż nie było łatwo, to dzięki Waszej Szkole Rodzenia znakomicie byliśmy przygotowani. Gosia przyjmowała Bartoszka na świat i nie wyobrażamy sobie, by ktoś inny mógł to zrobić. Wszystkim polecamy spotkania przed porodem w Waszej Szkole Rodzenia, bo strach ma tylko wielkie oczy 🙂
Jakub i Alicja Jakub i Alicja napisał/a 7 czerwca 2013 o 12:03:
Świetna szkoła, brakuje nam tych spotkań 😀 Wiola i Gosia to profesjonalistki w każdym calu! Czujemy się przygotowani i gotowi na nadejście TEGO dnia. Bardzo dziękujemy!!!
tosia tosia napisał/a 13 marca 2013 o 10:55:
polecam tą szkołę, poszło bezproblemowo!
Jacek Jacek napisał/a 9 stycznia 2013 o 11:29:
Dajecie rodzicom wiele radości jak również nadziei. Wasza praca jest dużym wyzwaniem, ponieważ w dużej mierze to właśnie od was zależy, aby dziecko urodziło się zdrowe, a zarazem przygotowujecie rodziców na bezpieczny poród. Córeczka, która urodziła mi się dwa i pół roku temu jest największym szczęściem jakie spotkało mnie w życiu. Moje kochane dzieciątko jest jedną z głównych inspiracji w mojej ciężkiej pracy. Życzę wam w nowym roku wielu sukcesów i jeszcze więcej zadowolonych, świeżo upieczonych rodziców. Pozdrawiam.
Monika Marek i Michałek Monika Marek i Michałek napisał/a 15 października 2012 o 10:35:
Michałek - 3600g - taki wielki mały człowiek jest już na świecie od 7 miesięcy - i to dzięki komu...? Nie mówię mieliśmy z mężem w tym jakiś udział - ale to właśnie Wiola i Gosia pomogły mu zobaczyć jak wygląda świat z drugiej strony brzucha.Jeśli któraś przyszła mama zastanawia się czy iść do tej szkoły rodzenia?, to bez wahania mówię że tak, tak i jeszcze raz tak. Gdy pojechałam na salę porodową i zobaczyłam Gosię a później Wiolę to od razu się uspokoiłam - wiedziałam że będzie dobrze- i tak było. Te kobiety służą radą, wsparciem, doświadczeniem i nie zostawią żadnej z nas bez pomocy nawet po porodzie. Za mało mam tu miejsca żeby wypisać ich wszystkie zalety. Naprawdę bardzo ale to bardzo dużo im zawdzięczam. Mogę się nazwać prawdziwą szczęściarą że na nie trafiłam- i tego życzę wszystkim przyszłym rodzicom.
Basia, Wojtuś i Agatka Basia, Wojtuś i Agatka napisał/a 5 października 2012 o 19:55:
To wspaniale spotkać na drodze swojego życia ludzi którzy coś tworzą z pasją. Ta szkoła rodzenia tworzona jest z pasją. Tak mało jest ludzi którzy kochają to co robią, że naprawdę warto poznać te wspaniałe kobiety Gosię i Wiolę. Dlaczego warto akurat do tej szkoły się zapisać: bo miło je spotkać na porodówce, bo dają super prezenty ( zwłaszcza skarpetki dla maluszków), bo fajne mówią co nas czeka jak będziemy rodzić, bo fajnie mówią co nas czeka jak już urodzimy, bo fajnie mówią o macierzyństwie, bo fajnie mówią o ojcostwie, bo to naprawdę super kobiety. Osobiście bardzo dziękuję Gosi, ze otoczyła mnie matczyną opieką. I nikt nie napisał, że siedząc w domu z maluszkiem cudownie wyrwać się na spotkanie już z dzieciaczkami do szkoły rodzenia.
Gosia, Piotrek i Krzyś :) Gosia, Piotrek i Krzyś 🙂 napisał/a 2 października 2012 o 20:58:
Kochane Dziewczyny, bardzo dziękujemy za Waszą pomoc i cenne wskazówki. Zajęcia były bardzo ciekawe i zawierały dużo przydatnych informacji odnoszących się do okresu ciąży, jak i po urodzeniu dziecka, korzystamy z nich do dziś. Największym plusem tych zajęć byłyście Wy, bo gdyby nie wsparcie i wiedza, które od Was dostaliśmy było by nam dużo trudniej przez to wszystko przejść. Dziękujemy również za pomoc w trakcie pobytu w szpitalu. Będziemy polecać wszystkim Waszą szkołę rodzenia, bo naprawdę warto w niej uczestniczyć. Pozdrawiamy gorąco Gosia, Piotrek i Krzyś 🙂
Iwona Piotrek i Alicja Bazuń Iwona Piotrek i Alicja Bazuń napisał/a 2 października 2012 o 20:31:
Witamy Was Kochane dziewczynki :)Bardzo chcemy Wam podziękować za przekazanie nam jakże cennych informacji, które sprawdziły się w 100% przy narodzinach naszej córeczki ALICJI która urodziła się 13,03,2012r. i pomagają nam do tej pory w jej wychowywaniu. Klimat i atmosferę, którą wprowadziłyście podczas zajęć sprawiły, że nie mogliśmy się doczekać następnych zajęć. Wiedzę jaką nam przekazałyście nie da się zastąpić żadnymi podręcznikami ani internetem mimo, że mamy XXI wiek. Cieszymy się że nasza znajomość nie skończyła się wraz z ostatnim spotkaniem na Szkole Rodzenia i trwa do dziś. Będziemy polecać wszystkim przyszłym rodzicom Wasze profesjonalne zajęcia których spotkamy na swojej drodze. Nasze spotkanie po ponad połowie roku i gościna jaką nas obdarzyłyście miło nas zaskoczyła i po raz kolejny pokazała Wasz profesjonalizm. Trzeba przyznać że nasza grupa także dopisała 🙂 Serdecznie Wam dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w Waszej "i naszej" Szkole Rodzenia 🙂 Pozdrawiamy Iwona Piotrek i Alicja :*
Ania i Maciej Ania i Maciej napisał/a 2 października 2012 o 20:30:
Bardzo dziękujemy wspaniałym położonym ,Gosi i Wiolce!Dzieki nim poród był naprawdę udany mając doświadczenia po pierwszym porodzie bardzo się cieszę ze przy drugiej ciąży trafiłam do tak wspaniałych osób!Przekazana przez nie wiedza przekonała mnie ze poród może być naprawę cudem!Razem z mezem przezylismy piękny czas na porodoeceno boleć Troszke bolało ale warto było!Wszytkim moim koleżankom i ne tylko polecam aby wybrał się do Tej szkoły rodzenia!Ja tylko żałuje ze nie trafiłam Ta przy pierwszej ciąży!Ale polecam wszystkim dziewczynom które się zastanawiają czy jest sens chodzić do szkoły rodzenia wierzcie ze jest ijeszcze raz polecam!!!!Dziekujemy:)
Tereska i Maciek Tereska i Maciek napisał/a 23 sierpnia 2012 o 14:34:
Dziewczyny, bardzo, bardzo dziękujemy. Jesteśmy już po porodzie 🙂 Wasze cenne rady bardzo nam pomogły i nadal pomagają. Nasz Maluszek uwielbia masażyk "księżyc słoneczko" a my bardzo miło wspominamy zajęcia 🙂 pozdrawiamy i wszystkim polecamy Waszą Szkołę Rodzenia"
Justyna, Jakub, Maksymilian Kamienieccy Justyna, Jakub, Maksymilian Kamienieccy napisał/a 25 lipca 2012 o 18:31:
Spotkanie Was na swojej drodze, w tak ważnym momencie życia- można uznać za dar Niebios- i to w dosłownym tego słowa znaczeniu!Należycie do osób,które wspomina się zawsze z uśmiechem na ustach, które dają przykład, które są godne naśladowania!Życzylibyśmy każdemu, aby spotkał na swojej drodze macierzyństwa,takie " gwiazdy", które przyświecają przed porodem, w trakcie, a także długo, długo po nim!Jedno jest pewne- można Wam zazdrościć- pasji i zaangażowania, determinacji i siły w wykonywaniu Waszej pracy- kochać tak, coś co się robi- to wielkie szczęście, a być pod Waszymi skrzydłami to ogromne wyróżnienie!!!Nie ma takich słów, które są w stanie wyrazić naszą wdzięczność, pozostaje pospolite DZIĘKUJEMY!"Przeciętny nauczyciel mówi. Dobry wyjaśnia. Znakomity nauczyciel daje przykład, ale ten wielki – inspiruje."Bez wątpienia jesteście cudownymi położnymi, ale także "wielkimi" nauczycielkami!!!Pozdrawiamy!
Andrzej Andrzej napisał/a 23 lipca 2012 o 11:09:
żona właśnie urodziła i wszystko skończyło się idealnie, dziękuję.
Basia i Krzysiek Basia i Krzysiek napisał/a 3 lipca 2012 o 20:44:
Polecimy Waszą szkołę każdemu kto spodziewa się dzieciaka. Żadna książka, fora internetowe itp. nie są w stanie przekazać tej praktycznej wiedzy w taki sposób jak Wy to robicie...dla nas rewelacja:))) chodziliśmy na zajęcia z przyjemnością...bardzo dziękujemy:)))) i życzymy taaaaakiego uśmiechu i siły do dalszej pracy....kurde stworzone jesteście do tego:))))!!!!!!
Karolinka, Agnieszka i Sylwek Karolinka, Agnieszka i Sylwek napisał/a 2 lipca 2012 o 18:39:
Gosiu i Wiolu, dziękuję Wam za niezwykle pożyteczne informacje i wspaniałą atmosferę podczas zajęć. Dzięki Waszym radom łatwiej było znieść trudy porodu i poradzić sobie z pierwszymi problemami. Dziękuję za zaangażowanie, dobre słowo i wsparcie już po narodzinach Karolinki. Przede wszystkim za pomoc w naszym "jedzonkowym kryzysie" 🙂 Pozdrawiamy serdecznie i przesyłamy serdeczne życzenia wielu, wielu sukcesów. Wszystkim polecam Waszą Szkołę. Naprawdę warto było wziąć udział w tych zajęciach. Rzeczowe informacje, podane w sympatyczny sposób, wiele cennych rad i przyjazna atmosfera.
Kamila Kamila napisał/a 21 maja 2012 o 10:25:
Naprawdę spokojna atmosfera, a także bliskość szpitala sprawia, że szkoła jest naprawdę godna polecenia. Pozdrawiam.
Basia Basia napisał/a 1 maja 2012 o 18:43:
Witajcie Wspaniałe Dziewczyny:) Jejku, jak ja już się stęskniłam za Wami, a od ostatniego spotkania minęła zaledwie doba:)Zajęcia dostarczyły nam tylu pozytywnych wrażeń, że nie jestem w stanie ich wszystkich opisać:)Chciałam Wam bardzo, ale to bardzo podziękować za trud, jaki wniosłyście w Szkołę Rodzenia! A wiedza, jaką nabyliśmy dzięki Wam, jest bardzo przydatna zarówno: podczas porodu, połogu jak i pielęgnacji maleństwa:)Nie zapomnę jak nas oprowadzałyście po porodówce, te zajęcia najbardziej utkwiły mi w głowie:) Bije od Was ogromnie pozytywna energia, której będzie mi bardzo brakować. I proszę Was-nie zmieniajcie tego w sobie:) Szkoda, ze to spotkanie było ostatnim, ale jak będę z drugim dzidziusiem w ciąży to na pewno do Was zawitam, hehe:) Mogłabym tak pisać i pisać o Was same pozytywy:) Trzymajcie się cieplutko! Całujemy Was:* Basia, Łukasz i Oliwka Pilch 🙂