Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
112 wpisów.
czajkosie czajkosie napisał/a 23 września 2011 o 13:26:
Polecamy wszystkim!! Informacje, które zdobyliśmy- BEZCENNE!! Zajęcia mają świetny program, ale to dzięki Wioli i Gosi, atmosferze stworzonej na zajęciach- do szkoły chce się uczęszczać, a potem z utęsknieniem czeka się na spotkanie już z maluchami. Dziękujemy za wsparcie, pomoc, cierpliwość podczas samego rozwiązania oraz możliwość zwrócenia się z każdym problemem młodych rodziców. Wiolu, Gosiu- jesteście niezastąpione!
Kinga Kinga napisał/a 1 lipca 2011 o 11:35:
Wielkie słowo- dziękuję.Największym plusem tej szkoły jest fakt, że z położnymi które tam wykładają spotkać się możemy na sali porodowej-czy w oddziale ( z czym nie spotkacie się w innej szkole )Wiedza zdobyta w szkole, znajduje swoje odbicie na sali porodowej, czy w czasie po porodzie.Gosi dziękuje za ciepło i obecność w trakcie porodu- miałam to szczęście spotkania obu dziewczyn w szpitalu. Wyczekuje niecierpliwie obiecanego spotkania całej grupy.
mirek mirek napisał/a 1 lipca 2011 o 06:05:
już nedługo też mnie czeka praktyka w szkole rodzenia, mam nadzieję, że podołam:)
Ala, Stasiu oraz Weroniczka Ala, Stasiu oraz Weroniczka napisał/a 31 maja 2011 o 13:22:
Profesjonalne podejście, fachowa pomoc, niezbędne porady! Wyjątkowa cierpliwość i wyczucie w niezwykle miłej, rodzinnej i ciepłej atmosferze! -Wszystkim Rodzącym polecamy!!!
Marta Tomek i Jaś Marta Tomek i Jaś napisał/a 4 maja 2011 o 13:11:
Gosiu i Wiolu dziękujemy bardzo za pomoc i rady , które otrzymaliśmy od Was w szkole rodzenia 🙂 Uczestnictwo w spotkaniach to była dla nas wielka przyjemność. Szczerze polecamy tę szkołę:) , dobre słowo, ciepło a przede wszystkim zrozumienie i cenne porady to coś co można otrzymać w szkole rodzenia u Gosi i Wioli 🙂 (No i przy odrobinie szczęścia wsparcie przy porodzie, nam się nie udało niestety ) POZDRAWIAMY GORĄCO
Ula, Marcin i Natalia Ula, Marcin i Natalia napisał/a 14 kwietnia 2011 o 14:21:
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Wioli i Gosi za przygotowanie nas do porodu. Szkoła jest prowadzona profesjonalnie, w ciepłej atmosferze i prowadzą ją kompetentne osoby. Do porodu jechaliśmy z dobrym nastawieniem i mieliśmy szczęście, że Wiola była z nami przy porodzie. Jej pomoc jest nieoceniona, za co naprawdę jesteśmy wdzięczni. Poród przebiegł bez komplikacji i urodziła się nam śliczna córeczka. Szczerze polecamy tą Szkołę Rodzenia. Naprawdę warto przyjść! Pozdrawiamy:)
Iwona,Paweł i Ksawery :) Iwona,Paweł i Ksawery 🙂 napisał/a 26 marca 2011 o 17:16:
Gosia i Wiola, dziekujemy wam bardzo za szkole rodzenia w ktorej przekazałyscie nam wazne porady na temat porodu oraz wychowania naszego synka:)Gosia z Wiola przygotowaly nas w sposob profesjonalny do tej niezwyklej chwili , czyli narodzin naszego dzieciaka:) zyczymy samych sukcesów zawodowych i pozdrawiamy serdecznie iwona,Paweł i Ksawery
Marta, Marek i Jasieniek:) Marta, Marek i Jasieniek:) napisał/a 24 marca 2011 o 10:02:
Czy któraś z przyszłych mam chciałaby jechać rodzić do szpitala zadowolona, szczęśliwa, podekscytowana, uśmiechnięta, ale i skupiona, wyciszona, opanowana i spokojna?! Tak, jest to możliwe:) Stwierdzam na własnym przykładzie:) A to oczywiście dzięki Gosi i Wioli:) Dziękujemy za wszystko całym sercem i pozdrawiamy cieplutko:):)
Ola, Michał i Julka Ola, Michał i Julka napisał/a 22 marca 2011 o 09:25:
Kochane Wiolu i Małgosiu !!! serdeczne dzięki za Waszą szkołę, za porady które pozwoliły nam bez strachu i z nadzieją przeżyć te niezwykłe chwile. Za nauki, które pozwoliły nam cieszyć się pierwszą kąpielą naszej córci. Z pełnym przekonaniem i całym sercem polecamy tę szkołę rodzenia, która swą wyjątkowość zawdzięcza swoim prowadzącym. Bardzo Wam dziękujemy.
Sylwia, Krzysiek, Izunia Sylwia, Krzysiek, Izunia napisał/a 16 marca 2011 o 17:25:
Kochana Gosiu i Wiolu! Z całego serca dziękujemy Wam za nieocenioną pomoc w przygotowaniu do narodzin naszej córeczki.Dzięki Wam, mogliśmy cieszyć się w pełni tym najcudowniejszym okresem w życiu, bo zostaliśmy wspaniale przygotowani (nie było miejsca na strach i niepewność). Od pierwszych chwil rodzicielstwa, umieliśmy zaopiekować się naszą córeczką jak najlepiej - dzięki Wam. Polecam wszystkim początkującym rodzicom zajęcia ze szkoły rodzenia u Gosi i Wioli - naprawdę warto!!!
Asia,Andrzej,Leon Asia,Andrzej,Leon napisał/a 15 marca 2011 o 21:08:
Za kilka dni minie 6 miesięcy od porodu. Miło było się spotkać po raz kolejny z Gosią i Wiolą, tak jak wcześniej. Dziękujemy za wsparcie i praktyczne porady w czasie gdy uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia. Zdecydowanie polecamy.
Joasia i Marcin Joasia i Marcin napisał/a 13 marca 2011 o 14:17:
Kochane dziewczyny. Gratulujemy z serca otrzymanego wyróżnienia w plebiscycie GK Ludzie Roku 2010.Głosowaliśmy na Was, bo tytuł właśnie Wam się należał. Za serce, zainteresowanie i poświecenie wiele czasu, czy to w Szkole Rodzenia, czy na sali porodowej. Życzymy dalszych sukcesów i pozdrawiamy Was gorąco.
Karolina, Janusz i Jaś Karolina, Janusz i Jaś napisał/a 19 października 2010 o 08:27:
Gosiu i Wiolu! Jeszcze raz dziękujemy z całego serca (a właściwie z trzech) za majowo-lipcowe spotkania z Wami ! Wniosłyście w nasze oczekiwanie na Jasia wiele spokoju, radości i wiary w to że będzie dobrze. I było. Jaś jest już z nami. Gorąco polecamy innym spotkania z Wami i nie możemy się doczekać spotkania z wszystkimi uczestnikami naszego cyklu spotkań, ich pociechami i przede wszystkim z Wami !!!!!!! Calujemy gorąco :****
Kasia i Maciek Kasia i Maciek napisał/a 24 września 2010 o 12:42:
Gorąco polecamy szkołę rodzenia, sposób w jakim Wiola i Gosia przekazują swoją wiedzę jest imponujący, wykonują swoją pracę z pasją. Dają poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia oraz służą fachową poradą.
Madzia Madzia napisał/a 20 sierpnia 2010 o 21:54:
Serdecznie dziękujemy Wioli i Gosi za przekazaną wiedzę, mnóstwo cennych informacji. Uczestnictwo w Kursie przez Was prowadzonym było dla nas wspaniałym czasem i świetnym przygotowaniem no naszej nowe roli 🙂 Nasz mały skarbek już jest z z nami a nam pozostaly bardzo pozytywne wspomnienia ze Szkoły Rodzenia jak i samego porodu 🙂 Pozdrawiamy!
Kasia i Artur Kasia i Artur napisał/a 13 lipca 2010 o 14:41:
Serdeczne podziękowania dla wspaniałych położnych,położnych na pewno z powołana Wioli i Gosi. Wiedza, którą wynieśliśmy z waszych zajęć nie tylko pomogły nam spokojniej przejść trudy porodu, ale i sama opieka już naszym w tej chwili miesięcznym synkiem stała się łatwiejsza, radośniejsza.Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną nam wiedzę. Jednocześnie życzmy wam dużo zdrowia , sił i nie gasnącego zapału do pracy, pracy którą tak wspaniale wykonujecie.
Monika,Paweł, Malwinka Kubicz Monika,Paweł, Malwinka Kubicz napisał/a 10 maja 2010 o 08:43:
Witamy!!! Dokładnie miesiąc temu na świat przyszła nasza córeczka Malwnika 🙂 W jej przyjściu na świat pomogła nam szkoła rodzenia prowadzona przez Wiolę i Gosię,szkoła jest prowadzona fachowo a wiedza i materiały przekazywane w trakcie zajęć pomogły nam zrozumieć ten szczególny moment w naszym życiu - poród jak również okres połogu i pielęgnacja maleństwa. Sam poród rozpoczęłam z uśmiechem gdy po zgłoszeniu sie do szpitala i zarejestrowaniu przyszła zabrać nas na porodówkę połozna a to była Wiola -sami rozumiecie nasze zadowolenie. Szkoda że tylko przez 3 godz była z nami ale nawet to wystarczyło mi żeby dzielnie przetrwać do końca bo na ostatnia godzinę porodu przyszła inna położna (równiez bez zarzutu :))) ) Po porodzie leżąc na sali szpitalnej również nie zabrakło Wioli która mimo swoich obowiązków w pracy na innym oddziale przychodziła do mnie i pomagała przystawiac małą do cycusia a było cięzko na początku 🙁 Dziś jesteśmy juz w domku i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Polecamy każdemu szkołę rodzenia bo WARTO !!!
Bogusia, Darek i Zuzia Trybunia Bogusia, Darek i Zuzia Trybunia napisał/a 13 kwietnia 2010 o 14:38:
Dnia 23 marca 2010 na swiat przyszla nasza corunia.Zuzia przyszla na swiat bez komplikacji. Najwieksza w tym zasluga Gosi i Wioli poniewaz wiedza ktora zdobylismy w szkole rodzenia pomogla nam poradzic sobie i zrozumiec przebieg porodu.Chce dodac rowniez ze Gosia i Wiola sa stworzone do tego zawodu i wkladaja cale swoje serce w to co robia.Przede wszystkim chce podziekowac Gosi ktora byla przy porodzie i ktora dodawala mi otuchy. Gosiu i Wiolu jestescie niezastapione :-))) pozdrowienia Zuzia, Bogusia i Darek
Kasia, Darek i Martynka Pytlik Kasia, Darek i Martynka Pytlik napisał/a 8 marca 2010 o 14:14:
Gosiu i Wiolu - bardzo dziękujemy za przekazaną podczas zajęć wiedzę oraz niezbędnych wskazówek związanych z porodem jak również tych dotyczących pielęgnacji niemowląt. Wszystko bardzo się przydało, możemy się w tej chwili cieszyć naszym skarbem bez żadnych obaw 🙂 Z niecierpliwością czekamy na spotkanie naszej grupy- z Pozdrowieniami rodzinka Pytlików. Ogromne buziaki dla Gosi i Wioli :* A wszystkim przyszłym rodzicom z ogromnym przekonaniem polecamy tę szkołę rodzenia!
Ania i Tomek Król Ania i Tomek Król napisał/a 4 marca 2010 o 09:42:
Serdeczne podziękowania dla wspaniałych położnych Wioli i Gosi, które na zajęciach ciekawie przekazały nam wiedzę na temat ciąży, porodu, połogu czy opieki nad maleństwem.Spotkania przebiegały w miłej i luźnej atmosferze,co pozwoliło nam lepiej zapamiętać ogrom informacji.Dziękujemy również za wsparcie i pomoc, które otrzymaliśmy w szpitalu tuż przed i po porodzie.Życzymy Wam- Wiolu i Gosiu -satysfakcji w prowadzeniu kolejnych zajęć, siły i cierpliwości do przyszłych mam oraz za to że JESTEŚCIE. Szczęśliwi rodzice Zuzi Leny Król.