Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
116 wpisów.
Kasia, Andrzej i Bartek Kasia, Andrzej i Bartek napisał/a 13 marca 2012 o 21:14:
Bardzo fajne zajęcia wszystkim szczerze polecam. Mimo że się naczytałam na stronach i froach i moja wiedza była moim zdaniem "wystarczająca" mimo to zajęcia były ciekawe i można było porozmawiac o nurtujących nas problemach. Plusem jest również obecnośc dziewczyn na porodówce miło zobaczyc znajomą twarz po drugiej stronie 🙂 Najwiekszym plusem sa zajecia organizacyjne czyli ogladnie sali porodowej i informalne jak to bedzie wygladac dla mnie bardzo istotne informacje 🙂 Dziękujemy bardzo dziewczyny *; a zajęcie POLECAMY
Iza i Mateusz Iza i Mateusz napisał/a 1 lutego 2012 o 23:43:
Dziękujemy Wam bardzo Wiolu i Gosiu za te informacje jakie nam przekazałyście. Jesteśmy bardzo zadowoleni że uczestniczyliśmy w tych zajęciach. Na prawdę polecamy wszystkim tą szkołę przyszłym rodzicą ponieważ można się nie tylko dowiedzieć informacji dotyczących porodu, połogu, pielęgnacji noworodka ale także rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące porodu. Bałam się bardzo porodu i na początku ciąży nie byłam do końca przekonana czy chcę aby mój mąż był przy porodzie ale dzięki Wam dziewczyny zrozumiałam jak będzie to jeszcze bardziej niezwykłe przeżycie gdy będzie przy mnie Mateusz i jesteśmy bardzo szczęśliwi że mogliśmy być razem przy narodzinach naszej córeczki:) Wiolu do ciebie kieruje dodatkowe podziękowania, za to że byłaś przy porodzie i przyjęłaś na świat naszą Amelkę. Jestem Ci bardzo wdzięczna za tą pomoc, wsparcie jakie od ciebie otrzymałam. Dziękujemy Wam jeszcze raz i gorąco pozdrawiamy:)
Magda Tomek i Paweł Magda Tomek i Paweł napisał/a 4 grudnia 2011 o 18:28:
Chcieliśmy bardzo podziękować Wioli i Gosi za wszystko czego dowiedzieliśmy się w ich szkole rodzenia. Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjazny i ciekawy sposób dlatego uczęszczaliśmy na nie z ochotą. Dziewczyny powoli wprowadzały nas w ten nieznany dla nas świat i uświadomiły, że poród będzie wielkim przeżyciem nie tylko dla nas ale i dla naszego dziecka. Szczególne podziękowania kierujemy do Wioli która pomogła przyjść na świat naszemu synkowi. Było ciężko, ale dzięki jej fachowości i opanowaniu Pawełek urodził się zdrowy, a my zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami 🙂 Jeszcze raz serdeczne DZIĘKI!!!:)
Kasia i Daniel Kasia i Daniel napisał/a 20 listopada 2011 o 21:52:
Serdecznie dziękujemy dziewczyny za przygotowanie.Poród był czymś czego zawsze się bałam.Po waszych zajęciach przestałam, strach mnie opuścił, pewnie dlatego że już wiedziałam jak to wygląda i czego mogę się spodziewać a przede wszystkim jak radzić sobie z bólem.Z czystym sumieniem polecam waszą szkołę wszystkim bo wiem jak dużo dają te zajęcia. Nawet mój mąż stwierdził że to świetna sprawa teraz opowiada znajomym jak to rodził ze mną :))) a muszę przyznać że nie byliśmy za porodem rodzinnym, jednak informacje, które otrzymaliśmy od Was zmieniły nasze podejście i dobrze bo nie wyobrażam sobie teraz porodu bez mojego Daniela :)Nie wiedziałam że aż tak może mi pomóc i będzie to dla nas tak wspaniałe przeżycie.Małgosi dziękujemy za ciepłe przyjęcie na oddział a dzięki Wioli(kochana masz talent i powołanie) urodziła się nasza kruszynka Madzia.Dziewczyny wszystkie rady były bardzo ale bardzo przydatne, zwłaszcza ćwiczenia na porodówce a Wasze podejście do przyszłych rodziców i zabawny sposób w jaki zajęcia były prowadzone poskutkowały tym że poród kojarzy mi się dobrze. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy wszystkim Kasia i Daniel Pozdrawiamy i do zobaczenia:)
czajkosie czajkosie napisał/a 23 września 2011 o 13:26:
Polecamy wszystkim!! Informacje, które zdobyliśmy- BEZCENNE!! Zajęcia mają świetny program, ale to dzięki Wioli i Gosi, atmosferze stworzonej na zajęciach- do szkoły chce się uczęszczać, a potem z utęsknieniem czeka się na spotkanie już z maluchami. Dziękujemy za wsparcie, pomoc, cierpliwość podczas samego rozwiązania oraz możliwość zwrócenia się z każdym problemem młodych rodziców. Wiolu, Gosiu- jesteście niezastąpione!
Kinga Kinga napisał/a 1 lipca 2011 o 11:35:
Wielkie słowo- dziękuję.Największym plusem tej szkoły jest fakt, że z położnymi które tam wykładają spotkać się możemy na sali porodowej-czy w oddziale ( z czym nie spotkacie się w innej szkole )Wiedza zdobyta w szkole, znajduje swoje odbicie na sali porodowej, czy w czasie po porodzie.Gosi dziękuje za ciepło i obecność w trakcie porodu- miałam to szczęście spotkania obu dziewczyn w szpitalu. Wyczekuje niecierpliwie obiecanego spotkania całej grupy.
mirek mirek napisał/a 1 lipca 2011 o 06:05:
już nedługo też mnie czeka praktyka w szkole rodzenia, mam nadzieję, że podołam:)
Ala, Stasiu oraz Weroniczka Ala, Stasiu oraz Weroniczka napisał/a 31 maja 2011 o 13:22:
Profesjonalne podejście, fachowa pomoc, niezbędne porady! Wyjątkowa cierpliwość i wyczucie w niezwykle miłej, rodzinnej i ciepłej atmosferze! -Wszystkim Rodzącym polecamy!!!
Marta Tomek i Jaś Marta Tomek i Jaś napisał/a 4 maja 2011 o 13:11:
Gosiu i Wiolu dziękujemy bardzo za pomoc i rady , które otrzymaliśmy od Was w szkole rodzenia 🙂 Uczestnictwo w spotkaniach to była dla nas wielka przyjemność. Szczerze polecamy tę szkołę:) , dobre słowo, ciepło a przede wszystkim zrozumienie i cenne porady to coś co można otrzymać w szkole rodzenia u Gosi i Wioli 🙂 (No i przy odrobinie szczęścia wsparcie przy porodzie, nam się nie udało niestety ) POZDRAWIAMY GORĄCO
Ula, Marcin i Natalia Ula, Marcin i Natalia napisał/a 14 kwietnia 2011 o 14:21:
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Wioli i Gosi za przygotowanie nas do porodu. Szkoła jest prowadzona profesjonalnie, w ciepłej atmosferze i prowadzą ją kompetentne osoby. Do porodu jechaliśmy z dobrym nastawieniem i mieliśmy szczęście, że Wiola była z nami przy porodzie. Jej pomoc jest nieoceniona, za co naprawdę jesteśmy wdzięczni. Poród przebiegł bez komplikacji i urodziła się nam śliczna córeczka. Szczerze polecamy tą Szkołę Rodzenia. Naprawdę warto przyjść! Pozdrawiamy:)
Iwona,Paweł i Ksawery :) Iwona,Paweł i Ksawery 🙂 napisał/a 26 marca 2011 o 17:16:
Gosia i Wiola, dziekujemy wam bardzo za szkole rodzenia w ktorej przekazałyscie nam wazne porady na temat porodu oraz wychowania naszego synka:)Gosia z Wiola przygotowaly nas w sposob profesjonalny do tej niezwyklej chwili , czyli narodzin naszego dzieciaka:) zyczymy samych sukcesów zawodowych i pozdrawiamy serdecznie iwona,Paweł i Ksawery
Marta, Marek i Jasieniek:) Marta, Marek i Jasieniek:) napisał/a 24 marca 2011 o 10:02:
Czy któraś z przyszłych mam chciałaby jechać rodzić do szpitala zadowolona, szczęśliwa, podekscytowana, uśmiechnięta, ale i skupiona, wyciszona, opanowana i spokojna?! Tak, jest to możliwe:) Stwierdzam na własnym przykładzie:) A to oczywiście dzięki Gosi i Wioli:) Dziękujemy za wszystko całym sercem i pozdrawiamy cieplutko:):)
Ola, Michał i Julka Ola, Michał i Julka napisał/a 22 marca 2011 o 09:25:
Kochane Wiolu i Małgosiu !!! serdeczne dzięki za Waszą szkołę, za porady które pozwoliły nam bez strachu i z nadzieją przeżyć te niezwykłe chwile. Za nauki, które pozwoliły nam cieszyć się pierwszą kąpielą naszej córci. Z pełnym przekonaniem i całym sercem polecamy tę szkołę rodzenia, która swą wyjątkowość zawdzięcza swoim prowadzącym. Bardzo Wam dziękujemy.
Sylwia, Krzysiek, Izunia Sylwia, Krzysiek, Izunia napisał/a 16 marca 2011 o 17:25:
Kochana Gosiu i Wiolu! Z całego serca dziękujemy Wam za nieocenioną pomoc w przygotowaniu do narodzin naszej córeczki.Dzięki Wam, mogliśmy cieszyć się w pełni tym najcudowniejszym okresem w życiu, bo zostaliśmy wspaniale przygotowani (nie było miejsca na strach i niepewność). Od pierwszych chwil rodzicielstwa, umieliśmy zaopiekować się naszą córeczką jak najlepiej - dzięki Wam. Polecam wszystkim początkującym rodzicom zajęcia ze szkoły rodzenia u Gosi i Wioli - naprawdę warto!!!
Asia,Andrzej,Leon Asia,Andrzej,Leon napisał/a 15 marca 2011 o 21:08:
Za kilka dni minie 6 miesięcy od porodu. Miło było się spotkać po raz kolejny z Gosią i Wiolą, tak jak wcześniej. Dziękujemy za wsparcie i praktyczne porady w czasie gdy uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia. Zdecydowanie polecamy.
Joasia i Marcin Joasia i Marcin napisał/a 13 marca 2011 o 14:17:
Kochane dziewczyny. Gratulujemy z serca otrzymanego wyróżnienia w plebiscycie GK Ludzie Roku 2010.Głosowaliśmy na Was, bo tytuł właśnie Wam się należał. Za serce, zainteresowanie i poświecenie wiele czasu, czy to w Szkole Rodzenia, czy na sali porodowej. Życzymy dalszych sukcesów i pozdrawiamy Was gorąco.
Karolina, Janusz i Jaś Karolina, Janusz i Jaś napisał/a 19 października 2010 o 08:27:
Gosiu i Wiolu! Jeszcze raz dziękujemy z całego serca (a właściwie z trzech) za majowo-lipcowe spotkania z Wami ! Wniosłyście w nasze oczekiwanie na Jasia wiele spokoju, radości i wiary w to że będzie dobrze. I było. Jaś jest już z nami. Gorąco polecamy innym spotkania z Wami i nie możemy się doczekać spotkania z wszystkimi uczestnikami naszego cyklu spotkań, ich pociechami i przede wszystkim z Wami !!!!!!! Calujemy gorąco :****
Kasia i Maciek Kasia i Maciek napisał/a 24 września 2010 o 12:42:
Gorąco polecamy szkołę rodzenia, sposób w jakim Wiola i Gosia przekazują swoją wiedzę jest imponujący, wykonują swoją pracę z pasją. Dają poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia oraz służą fachową poradą.
Madzia Madzia napisał/a 20 sierpnia 2010 o 21:54:
Serdecznie dziękujemy Wioli i Gosi za przekazaną wiedzę, mnóstwo cennych informacji. Uczestnictwo w Kursie przez Was prowadzonym było dla nas wspaniałym czasem i świetnym przygotowaniem no naszej nowe roli 🙂 Nasz mały skarbek już jest z z nami a nam pozostaly bardzo pozytywne wspomnienia ze Szkoły Rodzenia jak i samego porodu 🙂 Pozdrawiamy!
Kasia i Artur Kasia i Artur napisał/a 13 lipca 2010 o 14:41:
Serdeczne podziękowania dla wspaniałych położnych,położnych na pewno z powołana Wioli i Gosi. Wiedza, którą wynieśliśmy z waszych zajęć nie tylko pomogły nam spokojniej przejść trudy porodu, ale i sama opieka już naszym w tej chwili miesięcznym synkiem stała się łatwiejsza, radośniejsza.Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną nam wiedzę. Jednocześnie życzmy wam dużo zdrowia , sił i nie gasnącego zapału do pracy, pracy którą tak wspaniale wykonujecie.