Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
116 wpisów.
Magda Marek Janek Regiec Magda Marek Janek Regiec napisał/a 4 listopada 2008 o 22:44:
Wszystkim przyszłym rodzicom polecamy zajęcia w szkole rodzenia prowadzone przez Gosię i Wiolę. Bardzo miło wspominamy cotygodniowe spotkania, które przebiegały w niezwykle miłej atmosferze. Po zakończeniu zajęć czuliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani na moment przyjścia naszego synka na świat. Dzięki praktycznym wskazówkom położnych przygotowania do porodu, poród i pierwsze tygodnie po porodzie przeżyliśmy łatwiej, spokojniej, bez zaskakujących niespodzianek. Serdecznie dziękujemy Wioli i Gosi za praktyczne przygotowanie i miłą atmosferę. Pozdrawiamy pozostałych uczestników szkoły rodzenia edycja wiosna-lato 2008!
Iza i Jasiek z Jagodą Iza i Jasiek z Jagodą napisał/a 28 października 2008 o 12:28:
Kochane Dziewczyny - Wiolu i Gosiu...Jak to dobrze, że braliśmy udział w zajęciach prowadzonej przez Was szkoły! Dzięki temu zdobyliśmy bezcenne informacje, a przede wszystkim pozytywne nastawienie. Dlatego nasz rodzinny poród był cudownym przeżyciem, a opieka nad dzidziusiem jakby łatwiejsza. Dziękujemy Wam za to i cieszymy powodzeniem Waszej szkoły - oby tak dalej! Nasza Jagodzia ma już 3,5 miesiąca:) Pozdrawiamy!!
Agnieszka Michał i Majka Agnieszka Michał i Majka napisał/a 28 października 2008 o 08:55:
Cześć! Bardzo polecamy wszystkim przyszłym mamą nowotarską szkołę rodzenia. Gosia i Wiola bardzo pomogły nam przygotować się do porodu ( mieliśmy poród rodzinny) jak również "oswoić" się z przyszłym rodzicielstwem. Poznaliśmy też wspaniałych ludzi, znacznie łatwiej jest gdy można pogadać z kimś kto jest w podobnej sytuacji. Nasza Majeczka ma już pół roku.
Marta&Michał&Jaś Marta&Michał&Jaś napisał/a 16 października 2008 o 21:01:
WITAMY!CHCEMY GORĄCO PODZIĘKOWAĆ WIOLI I GOSI ZA CAŁĄ WIEDZĘ I POMOC W PRZYGOTOWANIU DO PORODU ,PORODZIE I CZASIE SPĘDZONYM W SZPITALU.TA WIEDZA I PRAKTYKA KTÓRA NAM PRZEKAZAŁYŚCIE PRZEZ TE WSPÓLNE SPOTKANIA OWOCUJĄ DO DZIŚ.DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!MAMA I JAŚ SZCZEGÓLNIE MOCNO DZIĘKUJĄ ZA POMOC W KARMIENIU PIERSIĄ. TO CO ROBICIE JEST WIELKIE !NIEWIELE JEST OSÓB KTÓRE TAK BEZINTERESOWNIE POŚWIĘCAJĄ SIĘ DLA DOBRA INNYCH!GORĄCO POLECAMY ZAJĘCIA W SZKOLE RODZENIA ,TAM PANUJE NAPRAWDĘ RODZINNA ATMOSFERA!SZCZĘŚLIWI RODZICE I BOBO...
Gosia i Paweł Gosia i Paweł napisał/a 14 września 2008 o 21:01:
Gocha i Wiola- świetnie prowadzicie zajęcia!Dzięki Wam odważniej i pewniej zmierzyliśmy się z życiowym wyzwaniem, któremu PORÓD na imię:))Dziękujemy za każda radę i chwile nam poświęcone. Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych. Naprawdę warto!!
Ewa i Jan Fryźlewicz Ewa i Jan Fryźlewicz napisał/a 24 sierpnia 2008 o 20:18:
Gorąco polecam szkołę rodzenia prowadzoną przez dwie sympatyczne i troskliwe położne, które przekazując nam swoją wiedzę przygotowały nas teoretycznie i praktycznie do tego co nas czeka w czasie porodu, połogu oraz jak opiekowac sie dzidziusiem.Dzięki nim wszystko stało sie prostsze i łatwiejsze!serdeczne pozdrowienia dla Gosi i Wioli 🙂
Renia i Paweł Renia i Paweł napisał/a 1 sierpnia 2008 o 21:59:
Gorące podziękowania dla Wioli i Gosi za profesjonalne prowadzenie zajęć w przyjacielskiej atmosferze oraz za to, że zawsze można zadzwonić i liczyć na pomoc, za życzliwość i niesamowitą serdeczność, za zostawanie po zajęciach. Szczególne podziękowania dla Wioli za pomoc w trakcie porodu - jesteśmy BADZRO WDZIĘCZNI!!! Jesteście świetne w tym co robicie!!! Życzymy powodzenia, jak byśmy mogli jakoś pomóc to znacie numer. Buziaki od naszego synka Bartusia.
Grażyna Kaczmarczyk Grażyna Kaczmarczyk napisał/a 24 lipca 2008 o 15:14:
Jestem szczęśliwą mamą trzymiesięcznego obecnie Maksymiliana i ciągle wykorzystuję wiedzę i umiejętności nabyte w szkole rodzenia. Dzięki zajęcom udało mi się w miarę spokojnie przeżyć ciężki poród, bo wiedziałam jak mam się zachować. Również pierwsze tygodnie z synkiem były dla mnie znacznie łatwiejsze. Myślę, że te zajęcia wyszły całej mojej rodzinie "na zdrowie", bez nich popełniłabym na pewno wiele błędów. Muszę jeszcze wspomnieć, że szkoła rodzenia to świetna atmosfera, w której człowiek z przyjemnością poznaje świat rodzicielstwa. Wszystkim polecam!!!
Magda & Adam Perchał Magda & Adam Perchał napisał/a 11 lipca 2008 o 22:45:
Chcemy serdecznie podziękować za przekazanie niezbędnej przyszłym rodzicom wiedzy na temat porodu, połogu i pielęgnacji noworodka. Dzięki Szkole Rodzenia zdecydowaliśmy się na poród rodzinny,z czego oboje jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Na zajęciach spotkaliśmy się z przemiłą atmosferą, jednocześnie profesjonalnym i przyjaznym przekazaniem wiadomości. Oswoiliśmy się z lękiem przed "nieznanym". Dzięki Gosi sam poród nie był taki straszny, a dzięki Wioli Maciuś przekonał się, że warto się przyssać do maminej piersi, co mu wychodzi (jak wskazuje waga) bardzo na zdrowie. Wszystkim przyszłym Rodzicom polecamy gorąco udział w zajęciach!!!
Gosia i Jacek Kamińscy Gosia i Jacek Kamińscy napisał/a 7 lipca 2008 o 10:42:
Właśnie mija miesiąc odkąd nasz Franek jest z nami. Minął miesiąc a nadal wszyscy jesteśmy cali i zdrowi a w dodatku szczęśliwi! Dziękujemy Wam za to dziewczyny bo w dużej mierze to Wasza zasługa. Wasze rady sprawiły,że zarówno poród jak i te pierwsze chwile z naszym synkiem nie były traumatycznym przeżyciem i pozostaną w naszej pamięci jako najszczęśliwsze momenty życia. Dziękujemy za każde jedno Wasze słowo, za to, że przygotowałyście nas do porodu, za to, że nauczyłyście nas dbać o nasze maleństwo i karmić je. Dzięki Szkole Rodzenia podeszliśmy do rodzicielstwa świadomie i spokojnie z czego Franuś jest bardzo zadowolony. Serdecznie pozdrawiamy!
Beata i Tomek Beata i Tomek napisał/a 24 czerwca 2008 o 22:42:
Sposób prowadzenia zajęć przez Wiolę i Gosię zmienia kurs z typowo szkoleniowo-służbowego na bardziej prywatny o wspaniałej atmosferze, gdzie uczestnicy kursu dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wątpliwościami. Zajęcia są bardzo urozmaicone i prowadzone profesjonalnie.Mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc po porodzie, który nie okazał się najszczęśliwszym dniem w życiu.Dziewczyny pomogły nam pogodzić się z ciężką chorobą synka jak również wspierały nas po jego odejściu.
Justyna Gruchacz Justyna Gruchacz napisał/a 19 czerwca 2008 o 21:45:
Szkoła rodzenia w Nowym Targu jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Podczas zajęć dowiedziałam się wszystkich niezbędnych rzeczy zarówno o samym porodzie jak i o pielęnacji noworodka. Szczegolnie cenne podczas porodu okazały sie wskazówki dotyczące oddechu. Nie bez znaczenia jest bardzo ciepła i miła atmosfera panująca podczas zajęć. Goraco polecam wszystkim przyszłym mamom.Zajęcia w szkole rodzenia dały mi poczucie pewności, rozwiały niepotrzebne troski oraz pozytywnie nastawiły do nowego doświadczenia jakim jest poród.
Jolanta Tokarska Jolanta Tokarska napisał/a 13 czerwca 2008 o 09:54:
Witam, chciałam bardzo podziękować prowadzącym Szkołę Rodzenia w Nowym Targu - Gosi i Wioli za przygotowanie mnie (teoretyczne i praktyczne) do porodu i do opieki nad mojąCóreczka - Justynką. Dziękuję również za wspaniałą opiekę podczas porodu i w trudnych pierwszych dniach po porodzie, kiedy potrzebowałam wsparcia i fachowej pomocy. Wasze odwiedziny na oddziale były dla mnie bardzo ważne, bo praktyczne rady i odpowiedzi na moje pytania pomogły mi zmierzyć się z nową rzeczywistością. Dziękuję bardzo za opiekę, życzliwość i zrozumienie.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Jolanta Tokarska.
Asia i Wojtek Asia i Wojtek napisał/a 24 maja 2008 o 18:47:
Gosia i Wiola to najlepsze położne na świecie!!! Już od pierwszych zajęć w nowotarskiej szkole rodzenia wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach.Dziewczyny w sposób bardzo profesjonalny przygotowały nas do tej fantastycznej chwili,jaką było przyjście na świat naszej córeczki.Kiedy wreszcie nadszedł dzień rozwiązania i znależliśmy się w szpitalu,widok Gosi rozpoczynającej nocny dyżur uspokoił nas całkowicie i dał nam poczucie bezpieczeństwa - poród przebiegł bez komplikacji.Natomiast Wiola włożyła dużo serca i cierpliwości aby nasze maleństwo było karmione piersią. Jeszcze raz polecamy szkołę rodzenia,możecie być pewni że są to położne z prawdziwego zdarzenia! Asia, Wojtek i Sonia
Katarzyna Szeliga Katarzyna Szeliga napisał/a 13 maja 2008 o 22:41:
Z perspektywy czasu(gdyż rodziłam dwa lata temu)mogę powiedzieć,że Szkoła Rodzenia dała mi poczucie bezpieczeństwa i pewność,że sobie poradzę podczas porodu.Szkoła Rodzenia przygotowała mnie psychicznie i w głębi duszy uspokoiła.Położne w sposób fachowy przekazały swoją wiedzę.Pomogły,wysłuchały i doradziły.Są osobami pełnymi ciepła i dobroci okazały wiele zrozumienia przekazały wszystko co najważniejsze i najistotniejsze.Szkoła Rodzenia rozwiała wszelkie moje wątpliwości i obawy związane z porodem,bardzo ważne było chociażby to że widziałam salę porodową.Zawsze będę,będziemy wspominać Szkołę Rodzenia mile.Położnym prowadzącym zajęcia,jeszcze raz mówię,Dziękuję ono jest wyrazem tego co czuję. Katarzyna Marta(cesarzowa) Paweł Szeliga ,Gest dobroci są jak letnie kwiaty wsunięte między kartki książki: uczucia z nimi związane ożywają nawet po latach.
Irena i Paweł Irena i Paweł napisał/a 9 maja 2008 o 17:17:
Profesjonalna szkoła prowadzona przez niezwykle miłe i fachowe położne. Od pierwszych zajęć dzięki rodzinnej atmosferze czuliśmy się z żoną jak w domu. Jesteśmy przekonani, że bez szkoły poród byłby dla nas dużo bardziej stresującym doświadczeniem. Bardzo cenne okazały się również wiadomości na temat połogu i pielęgnacji noworodka, a także roli taty w całym "procesie" przyjścia na świat małego człowieczka. Jeszcze raz chcemy podziękować za wszystko i polecić szkołę wszystkim przyszłym rodzicom.